Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat, İstanbul'un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kocaeli Yarımadası'nın güney batısında yer alan, 2008 sayımına göre 501,209 (TÜİK) ve mücavir alanıyla birlikle 48.000 m² yüzölçümü olan bir ilçedir. Kartal ilçesi, batıda Maltepe, kuzeyde Sancaktepe, kuzeydoğuda Sultanbeyli ve doğuda Pendik ilçeleriyle çevrilidir.

İstanbul’un ulaşımı, sanayisi, kültürel faaliyetleriyle kendini hissettiren Kartal ilçesinde de nakliyat firmalarımız mevcuttur. Ofis, ev, mağaza, gıda, tekstil, piyano, eczane, üniversite eşyaları gibi her çeşitten eşyayı taşıyacak nakliyat firmalarımız siz müşterilerimizin hassasiyetini göz önünde bulundurarak dikkatli, özenli bir biçimde eşyalarınızın taşımacılığını üstlenir. Siz de Kartal'da eşyalarınızı taşıtmak istiyorsanız firmalarımızdan bilgi edinebilirsiniz. 

Geniş araç filosu bulunan Kartal evden eve nakliyat firmalarımızı hemen arayın. Kartal evden eve nakliyat fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat Firmaları (14) Firmanızı aşağıdaki listeye ekleyin

776

Ulumanlar şehiriçi şehirler arası nakliyat olarak1985 den bu yana siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir kaliteli hizmet istiyorsanız doğru adrestesiniz

Telefon
(0 541) 949 09 36 (0 850) 346 60 34 (0 216) 306 44 04

şehir içi şehirler arası nakliyat

Ulumanlar Nakliyat olarak belirtmek isteriz ki bu sektörde hizmet vermek öyle her nakliye firmasıyım diyen kişi ve kurumların üstesinden gelebileceği bir hizmet türü değildir.

Ev Taşıma

Ulumanlar Nakliyat Türkiye’nin 81 iline ev ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Evden Eve Nakliyat yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız evden eve nakliyat konusunda prensiplerine bağlıdır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmaları ile göz doldurmaya devam ediyoruz. Eşyalarınızı en iyi şekilde ve en sağlıklı şekilde paketliyor ve kısa sürede ilgili adreslere teslim yapıyoruz.

Depolama hizmetleri

Depolama Depo müşterileri tüm eşya depolama operasyonlarını ofislerinden on-line ve Real-time olarak takip edebilmekte, gerçekleştirilen tüm depolama operasyonlarına ait ayrıntılı raporları, ist

608

Pektaş Evden eve nakliyat; 1981 yılından bu yana nakliyat sektörü içinde hizmet veren, yılların verdiği tecrübe ve günümüz teknolojilerini bir araya getirerek müşterilerine güvenli.

Telefon
(0 542) 744 05 32 (0 216) 488 32 42 (0 212) 225 32 42

Şehirlerarası Nakliyat

Pektaş Nakliyat’ın profesyonel iş alanlarından biri de şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetidir.

Her nakliyat hizmetinin ayrı bir uzmanlık alanı olduğunu kabul eden firmamız, şehirler arası veril

İstanbul Asansörlü Nakliyat

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ

Bina içi taşıma hizmetinin mümkün olmadığı, ya da tercih edilmediği durumlarda eşyaların taşınması için tercih edilecek tek alternatif asansörlü nakliyat hizmetidir.

Ofis Taşımacılığı

Taşımacılık hizmetleri, tüketicilerin beklentilerine paralel olarak, çağdaş bakış açısı geliştikçe kendi içinde uzmanlaşan bir yapıya kavuşmuştur. Ofis taşımacılığı da sektör içinde ayrı bir uzmanlık

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Sigortası adı altında verilen hizmetler sigorta firmaları tarafından geniş bir kapsamda incelenmekte olan paketler toplamıdır. Türkiye sigorta birliği tarafından tanımı şu şekilde yapılmıştır

54

Uyum Nakliyat, kurulduğu ilk günden bu yana, her zaman müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip edinmiş ve sektörün öncü markası olma vizyonuyla yola koyulmuştur. Firmamız İstanbul içinde ve İstanbul

Telefon
(0 532) 064 61 78 (0 216) 419 56 54 (0 537) 285 40 48

EVDEN EVE NAKLİYE'de DOĞRU ADRES

Uyum Nakliyat, kurulduğu ilk günden bu yana, her zaman müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip edinmiş ve sektörün öncü markası olma vizyonuyla yola koyulmuştur. Firmamız İstanbul içinde ve İstanbul çıkışlı olarak şehirlerarası evden eve taşımacılık, ofis&büro nakliyatı, villa taşımacılığı, askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, piyano&para kasası taşımacılığı hizmetleri vermektedir. Amacımız gelişen teknolojiye ayak uydurarak, size en uygun ve en ekonomik nakliye hizmetini sunmaktır.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Uyum Nakliyat olarak uzun zamandır, konusunda uzman personellerimiz ve geniş araç filomuz ile İstanbul çıkışlı olarak şehirlerarası evden eve taşımacılık, ofis&büro nakliyatı, villa taşımacılığı, askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, piyano&para kasası taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz. Şehirlerarası nakliyat; titizlik, eğitimli eleman kadrosu , geniş kapsamlı paketleme materyalleri , hijyen ve güven gerektirir. Taşınacak eşya yoğunluğu ne olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine nakliyat hizmeti

OFİS&BÜRO,VİLLA TAŞIMA ŞİRKETİ

Uyum Nakliyat olarak uzun zamandır İstanbul ilinde ve İstanbul çıkışlı olarak villa taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Villa tarzı müstakil daireleriniz , dubleks veya tripleks daireleriniz normal dairelere nazaran çok daha yoğun eşya barındırmaktadır. Bu Tarz nakliye işlemlerinde personel, malzeme ve araç maksimum seviyede tutularak hizmet verilmesi gerekmektedir. Bize ulaşan talepleriniz sonrasında uzman eksperlerimiz adresinizde eşya tespiti yaparak en uygun çözümü size sunacaklardır. Taşınma

SİGORTALI EVDEN EVE TAŞIMA

Uyum Nakliyat firması olarak tüm nakliye hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin eşyalarını güvence altına almaktayız. Bu nedenle tüm nakliye hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz için geniş kapsamlı nakliyat sigortası yapmaktayız. Türkiyenin en büyük banka kuruluşlarına ait olan sigorta hizmetlerinden faydalanarak Uyum Nakliyat güvencesi adı altında nakliyat sigorta poliçelerimiz mevcuttur. Nakliyat hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize önerimiz nakliyat sigortası yapmayan nakliye şirketle

9

Eğitimli eleman kadrosu geniş kapsamlı paketleme yaparak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Sağlığa uygunluk ve güven gerektirecek bir şekilde bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Telefon
(0 532) 421 18 05 (0 216) 352 00 12 444 67 05

Kaliteli Taşıma Hizmeti

Müşterilerimizin kaliteli taşımasını sizlere her zaman sunmaya hazırız. Kalite politikamızla sizlerin hizmetinizdeyiz. Kalitemizden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz. A'dan Z'ye ambalajlama işlem

Şehir içi Ambalajlama Hizmeti

Hedefimiz Kalitede, hizmette, sektörümüzde en iyi olmaktır. ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak istiyoruz. Faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilk

Call Center

0212 211 06 66

0216 352 00 12

0532 421 18 05

Taşıma Ücretleri

Çalışanlarımız ile birlikte, müşterilerinin iyi hizmet sağlamak bizim kalite anlayışımızda vardır. Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık s

5

Turyap evden eve nakliyat ve depolama Siz değerli müşterilerimize daima hizmet için araçlarımızı durmadan yeniliyor, kaliteli personel çalıştırıyor,müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sunar.

Telefon
(0 532) 200 94 79 (0 850) 304 81 83 (0 216) 389 52 22

Turryap Evden Eve Taşıma

Kamu çalışanlara her zaman %20 indirim yapmaktayız. Siz değerli memurlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.


Şehir içi Şehirler arası

Her mevsim taşınma işleminde bize güvenebilirsiniz. İstanbul ve çevresinde evden eve nakliyat ve taşımacılık yapmak bizim işimizdir. %100 müşteri memnuniyeti esası ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Yardım Hattı

uygun fiyat teklifi alın

turyapnakliyat.com

merkez telefonlarımız

0216 389 5 222

0212 238 9 214

0850 304 8 183

0532 200 9 479

Eşya Depolama ve Marangozlu Nakliyat

Depolama konusunda ihtiyacınız olan eşyanın az veya çokluğuna göre fiyatlandırılır. sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Her geçen gün sizlere

3

ARYA Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmetlerinde; Yılların Vermiş Olduğu Deneyim, Tecrübe , Uzman Ekipmanları ve Profesyonellikle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindedir.

Telefon
(0 532) 436 63 46 (0 216) 496 02 34 (0 212) 234 24 73

Arya nakliye

Avrupa Standartlarında Evden Eve Nakliye Hizmetini Gerçekleştiren Arya Nakliyat; Kalite'den Ödün Vermeden Hizmete Devam Etmektedir.

Şehir içi Şehirler arası Nakliyat

İstanbul Merkezli Firmamız Tüm Türkiye'de Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri Vermektedir

2

22 yıllık deneyim ve başarılarımız verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla ve çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya sahiptir.

Telefon
(0 532) 495 09 18 (0 216) 488 19 36 (0 850) 346 62 69

Montaj ve Demontaj

Montaj işlerinizde ise her türlü işlemi adresten adrese teslim ediyoruz. Zamanla daha da büyüyen ve büyümeye devam eden Gemicioğlu Nakliyat olarak sizlere Türkiye'nin her köşesine hizmet vermekteyiz.

Temiz Taşıma

Türkiye'nin her bölgesinden her bölgesine hizmet vermekteyiz. Bize uğramadan kimselere gitmeyiniz. Tabii ki bizi seçmek sizin elinizde olmakla birlikte mobilyalarınızın da korunması bizim elimizdedir.

2

Gösterdiği kaliteli hizmetlerden dolayı Türkiye’de nakliyat alanında bir marka konumundadır.Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak hizmet vermekteyiz.

Telefon
(0 532) 575 06 29 (0 216) 383 94 47 (0 262) 653 29 61

Ev Nakliyatı

Ev nakliyatı olsun, hem de iş yeri veya ofis nakliyatlarını da üstün bir titizlikle yerine getirmekteyiz. Şirketimiz yaptığı işlerde siz müşterilerimizin taşımasını kaliteli yapmaya çalışmaktadır.

Eşya depolama

Bu hizmetimiz, sizin için en özel çalışmaları ön plana çıkarıyor. Profesyonel anlamda aklınıza gelen çözümleri ve estetik destekleri ortaya çıkaran firmamızla çalışmanızı öneriyoruz.

Profesyonel Ekibimiz

Profesyonel bir çalışma hizmeti dahilinde ortaya çıkarmış olduğumuz birbirinden farklı sistemler için, geç kalmayın ve size dair ürettiğimiz her türlü yeniliği organize edin.

Çalışma İlkemiz

Kaliteli, estetik, yenilikçi ve ayrıntılı bir çalışma sistemi için hemen hemen her türlü özverili çalışmayı sizlere sunmaya tüm hızımızla devam ediyoruz.

2

Sözbir Nakliyat nakliye sektöründe şehiriçi ve şehirlerarası taşımalarda birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır

Telefon
(0 532) 621 64 03

1

İstanbul’da nakliye ve taşımacılık konusunda geniş araç haznesi sayesinde ön plana çıkan firmamız; birçok aracıyla İstanbul’un dört bir yanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Telefon
(0 532) 273 64 36 (0 216) 352 83 81 (0 212) 216 18 17

Araçlarımız

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak bünyemizde yer alan birçok araçla sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Firmamızın bünyesinde sadece 1-2 araç değil; farklı boyutlara sahip olan birçok araç yer al

Asansörlü Taşıma

Bünyesinde asansörlü taşımacılık ve parsiyel taşımacılık hizmetlerini de barındırmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalar dışarıdan seyyar bir asansör yardımıyla taşınmaktadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tarih Taşınacak Nereden Nereye Mesafe Fiyat Aralığı
1 Bugün 15:12 3 + 1 Ev İstanbul - Kartal İstanbul - Kartal 0 km 1200 - 1700
2 Dün 21:41 1 Oda İstanbul - Kadıköy İstanbul - Kartal 19 km 750 - 1250
3 08 Nisan - 23:57 1 Oda İstanbul - Kartal Diyarbakır - Bağlar 1291 km 2700 - 5100
4 08 Nisan - 22:00 2 + 1 Ev İstanbul - Kartal İstanbul - Pendik 7 km 750 - 1250
5 08 Nisan - 18:05 3 + 1 Ev İstanbul - Kartal İstanbul - Kartal 0 km 1050 - 1550
6 07 Nisan - 09:36 2 + 1 Ev İstanbul - Kartal İstanbul - Kartal 0 km 900 - 1350
7 05 Nisan - 14:36 3 + 1 Ev İstanbul - Kartal İstanbul - Pendik 7 km 850 - 1300
8 04 Nisan - 18:46 2 + 1 Ev İstanbul - Kartal Sakarya - Karasu 171 km 1000 - 1750
9 31 Mart - 17:34 1 Oda İstanbul - Kartal İstanbul - Kartal 0 km 400 - 850
10 30 Mart - 18:43 3 + 1 Ev İstanbul - Kartal Ordu 0 km 1350 - 1900
11 29 Mart - 16:33 2 + 1 Ev İstanbul - Kartal Rize - İyidere 1084 km 2800 - 4950
12 28 Mart - 21:09 2 + 1 Ev İstanbul - Kartal İstanbul - Sancaktepe 21 km 700 - 1150
13 28 Mart - 02:44 3 + 1 Ev İstanbul - Kartal Ankara - Pursaklar 0 km 1200 - 1700
14 23 Mart - 21:54 3 + 1 Ev İstanbul - Kartal İstanbul - Kartal 0 km 1100 - 1600
15 22 Mart - 16:55 2 + 1 Ev İstanbul - Kartal İstanbul - Kartal 0 km 650 - 1100
16 22 Mart - 13:50 3 + 1 Ev İstanbul - Kartal İstanbul - Kartal 0 km 1150 - 1600
17 20 Mart - 21:19 2 + 1 Ev İstanbul - Kartal İstanbul - Sancaktepe 21 km 700 - 1150
18 20 Mart - 09:35 2 + 1 Ev Kocaeli - Gebze İstanbul - Kartal 28 km 1500 - 2100
19 14 Mart - 18:54 2 + 1 Ev İstanbul - Kartal Diyarbakır - Bağlar 1291 km 3300 - 5800
20 13 Mart - 15:38 2 + 1 Ev İstanbul - Kartal Diyarbakır - Bismil 0 km 600 - 1050

İstanbul Evden Eve Nakliyat İlanları

  • 1
    Ünsoy şehiriçi şehirler arası nakliyat Ünsoy şehiriçi şehirler arası nakliyat olarak1985 de İstanbul Kartal'da kurulmuş bir aile firmasıdır iyi fiyat kaliteli hizmet istiyorsanız doğru adrestesiniz 08503466034
    04 Nis '16 - 08:58
  • 2
    Ünsoy şehiriçi şehirler arası nakliyat Ünsoy şehiriçi şehirler arası nakliyat olarak1985 de İstanbul Kartal'da kurulmuş bir aile firmasıdır
    09 Mar '16 - 20:25
Tüm İlanları Görüntüle